UČEBNICE A FORMULÁŘE

Zde najdete učebnici a potřebné formuláře Autoškoly Max.

UČEBNICE A FORMULÁŘE

Učebnice

Vstup do online učebnice je v ceně kurzu. Pro vstup do online učebnice klikněte na tlačítko níže. Cena tištěné učebnice je 350 ,- Kč.

image004 PhotoRoom.png PhotoRoom

ŽÁDOST O PŘIJETÍ K VÝUCE A VÝCVIKU + LEKÁŘSKÝ POSUDEK

V případě zájmu o jeden z našich kurzů je potřeba si vytisknout 2 formuláře: Žádost o přijetí k výuce a výcviku a Lékařský posudek. Vyplňte tento formulář, po vyplnění formuláře dorazí na vámi zvolený e-mail tyto dva formuláře v PDF. Ty je pak nutné vyplnit a vytisknout (Žádost o přijetí k výuce a výcviku je nutno vytisknout oboustranně.) V případě jakéhokoliv problému volejte +420 777 316 511!On-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace Přihláška-do-autoškoly.cz.